Magdalena Szuszkiewicz Headshot
Report a problem with this profile
[email protected]

Magdalena Szuszkiewicz  

Founder & CEO of Inaika

Założycielka portalu www.inaika.com udostępniającego indywidualnym instruktorom wszelkich dyscyplin system rezerwacyjny oparty na zautomatyzowanym marketingu poleceniowym. Algorytm pomagaga optymalnie wypełnić pojemność zajęć tak, aby uczynić cenę jednostkową bardziej przystępną dla każdego uczestnika, jednocześnie zwiększając przychód całkowity instruktora.

Startup został zakwalifikowany i ukończył prestiżowy 6-miesięczny program akceleracyjny "StartUp Chile" w Santiago, Chile oraz "Globe Start" w Stanach Zjednoczonych organizowany przez TechWildCatters. Start-Up Chile jest programem stworzonym przez Chilijski Rząd, mającym na celu zachęcenie międzynarodowych przedsiębiorców z pomysłami na wczesnym etapie jednak o wysokim potencjale do dalszego rozwoju w Chile, które ma posłużyć jako platforma do globalnego wzrostu. Wspierając założycieli Startupów na każdej płaszczyźnie program oferuje również swoją międzynarodową sieć kontaktów i wolny kapitał zalążkowy w wysokości 40 tysięcy dolarów. Oprócz rozwijania własnego Startupu, wspólnym celem jest budowanie i wzmacnianie lokalnego przedsiębiorczego ekosystemu kraju.

Magdalena ukończyła studia na Kings College w Lonynie na kierunku 'Computer Science & Business Management'. Przed założeniem StartUpu pracowała w międzynardowych firmach takich jak: Goldman Sachs (Londyn), Boston Consulting Group (Warszawa), Infosys Technologies (Pune, Indie), Glomark Governan Consulting (Madryt) oraz Orange Business Services (Paryż). W 2011 roku Magdalena współpracowała z NGO z ramienia ONZ w Afryce prowadząc projekty rozwoju w Kenii oraz Kamerunie w dziedzinie ochrony środowiska, praw człowieka oraz krzewienia przedsiębiorczości wśród młodzieży i studentów.

Videos


No videos yet.

Related Speakers View all


More like Magdalena